Strona główna » O nas

O nas

Nasze działania w branży finansowej rozpoczęły się w 2008 roku.

Współpracowaliśmy z kilkoma wiodącymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi dobierając dla naszych Klientów rozwiązania ubezpieczeniowe, które zabezpieczały ich finansową przyszłość. Zapewnialiśmy wsparcie finansowe w razie nieprzewidzianych zdarzeń jak wypadki czy poważne choroby. Odpowiednimi produktami dawaliśmy Klientom gwarancję, że nawet w najtrudniejszych chwilach finanse pozostaną bez uszczerbku.

W odpowiedzi na potrzeby pomagaliśmy budować kapitał na emeryturę czy oszczędzać na konkretne cele w określonych ramach czasowych. Zarządzaliśmy funduszami inwestycyjnymi, obsługiwaliśmy polisy kapitałowe w najtrudniejszym czasie kryzysu finansowego. Pomimo załamania na rynkach finansowych chroniliśmy, a nawet powiększaliśmy kapitał naszych Klientów dzięki odpowiednim metodom zarządzania.

Po pewnym czasie do naszego portfolio możliwości dołożyliśmy finansowanie. Rozpoczęliśmy obsługę kredytową. Zdobywaliśmy kapitał na rozwój firmy czy budowę domu we współpracy z czołowymi Bankami. Negocjowaliśmy najlepsze warunki umów kredytowych czy leasingowych by nasi Klienci otrzymywali najwyższej jakości rozwiązania. Oszczędzaliśmy pieniądze a przy tym i czas klientów gdyż wszystkie formalności załatwialiśmy w naszym biurze bez potrzeby odwiedzania kilku czy nawet kilkunastu różnych instytucji finansowych w poszukiwaniu najlepszej oferty.

 

Rozwój naszej grupy oraz wymagania rynku spowodowały, że w naszej ofercie pojawiło się również miejsce na rozwiązania wspomagające zarządzanie i obniżanie kosztów biznesu, który prowadzą nasi Klienci. W efektywny sposób oszczędzamy pieniądze w firmach naszych Klientów.

Od samego początku, od powstania naszej grupy, rozwijamy swoje portfolio możliwości wspierania firm oraz klientów indywidualnych w zakresie inwestycji, finansowania, zarzadzania kosztami czy zabezpieczeń finansowych jak ubezpieczenia.

Nie bez powodu słowo “Klient” pojawia się w naszej firmie tak często… To właśnie Klient i jego konkretne potrzeby są dla nas najważniejsze, dlatego też, dzięki wielu kontaktom w Polsce jak i za granicą możemy “skojarzyć” ze sobą wiele podmiotów by razem osiągnęły biznesowy sukces.

Współpracujemy z wieloma podmiotami branży finansowej (i nie tylko), dzięki temu konstruujemy dla naszych Klientów rozwiązania dokładnie odpowiadające ich potrzebom.

Pomagamy na każdym etapie prowadzenia biznesu czy finansów naszych Klientów – od początku działalności poprzez rozwój, aż po stabilizację drogi sukcesu.

Wizja

Wizją naszej grupy, dzięki szerokiemu spektrum możliwości jest kompleksowa obsługa i pomoc w każdym, nawet najtrudniejszym aspekcie prowadzenia biznesu naszych klientów.
Wykorzystując sieć kontaktów, powiązań i siłę doświadczenia naszej grupy – z nami droga do sukcesu staję się o wiele szybsza.

Odpowiedzialność i zaangażowanie są wpisane w zasady naszego działania.